Poslal: Ivko
« kdy: Června 13, 2013, 21:38:49 »Zbytočné lokalizácie odstrániš príkazom:
Kód: [Vybrat]
/usr/sbin/remove-unused-packagesSamozrejme ako root./usr/sbin/remove-unused-packagesSamozrejme ako root.Aby byly splněny závislosti, je třeba nainstalovat také následující balíčky:
- firefox-nb_NO-17.0.6-1.mga3.noarch
- firefox-nn_NO-17.0.6-1.mga3.noarch
