Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Kolik má průměrný člověk prstů na rukou? (slovem):
Po dnu přijde:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Ivko
« kdy: Června 06, 2013, 01:24:30 »

Vydávanie aktualizácii nie je podľa nejakého harmonogramu. Je závislé na viacerých veciach - predovšetkým od toho, ako často a rýchlo sú vydávané novšie verzie programov, ktoré potom musí niekto zbaliť a až tak do repozitára. Niekedy je dlhšie "ticho" inokedy je toho viac.
Zatiaľ tých aktualizácií pre MGA 3 nebolo veľa. Takže nestresuj.
Poslal: orca
« kdy: Června 05, 2013, 20:11:09 »

Mám dotaz k aktualizacím.
Jak často se stahují nové balíčky ?
Po instalaci se stále nic neděje, a i když se ručně podívám na aktualizaci tak tam nic není.
Já jen že z Mandrivy jsem byl zvyklej skoro obden něco mít k aktualizaci(dokud byla podpora) a teď nic.
Nastaveno mám dle výše vypsaného.
Děkuji za odpověď.
Poslal: orca
« kdy: Května 29, 2013, 19:43:44 »

Děkuji, sice mi to trvalo dlouho ale DNES jsem se rozhoupal s instalací.
A zatím vše OK a wifi napoprvé !!!
Poslal: Peťoš
« kdy: Května 29, 2013, 19:35:57 »

Ano, je to OK :)

Jeste povol:

Tainted release updates

(nejen aktualizace, ale i povolen.
Poslal: orca
« kdy: Května 29, 2013, 19:35:03 »

Mám skromný dotaz.
Instaloval jsem Mageiu 3 a chci nastavit repozitáře.
Instalace proběhla z DVD. Ty z DVD jsem smazal . Zeptalo se mě o jestli je chci instalovat a chci je stáhnout ze stránek mageia napsal jsem ano. A šup mám jich tu hromadu ale překvapilo mě kolik jich mám zaškrtnutých.
17 pro instalaci a 3 pro aktualizaci.
Je to v pořádku ?
Ve wiki sice pro M2 jsem se dočetl že je optimální mít jen Core Release, Core Updates, Nonfree Release, Nonfree Updates, Tainted Release a Tainted Updates.

Osobně jsem nechal :
Core release >            povolen
Core Updates >            povolen - aktualizace
Nonfree release >         povolen
Nonfree release updates - povolen - aktualizace
Tainted release         > povolen
Tainted release updates >           aktualizace

Je to v pořádku ?