Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Kolik má průměrný člověk prstů na rukou? (slovem):
Po dnu přijde:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: jackrash
« kdy: Května 27, 2013, 13:59:54 »

Ahoj, mam připojen externí monitor VGA-0 a použivám ho jako hlavní, Po restartu pc a i po odhlašení uživatele si system nepamatuje nastavené rozlišení externího monitoru, a je potřeba vše znova nastavit. Všim sem si že si nepamatuje i velikost Mageia classic panel.

Děkuji :)