Poslal: jackrash
« kdy: Května 27, 2013, 13:59:54 »Ahoj, mam připojen externí monitor VGA-0 a použivám ho jako hlavní, Po restartu pc a i po odhlašení uživatele si system nepamatuje nastavené rozlišení externího monitoru, a je potřeba vše znova nastavit. Všim sem si že si nepamatuje i velikost Mageia classic panel.
Děkuji
Děkuji


