Poslal: zuzzan
« kdy: Října 16, 2011, 21:29:27 »Po mnoha nezdarnych pokusech zprovoznit MIDI porty v alse na Mageia2, jsem to vzdal a nainstalil MUSIX 2.0. Je to trosku starsi distro, ale novejsi zatim nejni. HLAVNE - funguje. Casem zase vyzkousim Mageiu.


(nevím jak to psát ) pravděpodobně zatím nemá? Díky za každý nápad !!!