Poslal: Peťoš
« kdy: Března 22, 2013, 10:47:43 »Hmm, ono to neni tezke, ale pomerne slozite na vysvetleni. Zkus prvne vypsat routing v terminalu:
Kód: [Vybrat]
route -na pak se podivame, jak dal.route -na pak se podivame, jak dal.