Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Kolik má průměrný člověk prstů na rukou? (slovem):
Po dnu přijde:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Rellik
« kdy: Července 31, 2012, 16:52:57 »

Pro nastavení serveru používám Webmin. A umí víc než to, je to v podstatě takový správce systému... Pokud ti ale vyhovuje xampp, tak s tím neporadím... :(
Poslal: qm
« kdy: Července 31, 2012, 14:27:17 »

Vyhodou xampp je, ze ma klikatka, kde sa daju nastavovat/povolovat/zakazovat jednotlive veci v apache/php/mysql len zaskrnutim policok a tak (bo s lamp nemam skusenosti). Proste nemusim vediet co kde je a co vlastne existuje, len nabehnem mysou a povolim/zakazem veci podla navodu.
Nasiel som workaround pre Ubundu a Fedoru, tak reku, ze ci niekto nevie ako na to aj v mageii.
Poslal: Rellik
« kdy: Července 30, 2012, 20:54:51 »

A obyčejný apač s Mysql nestačí? Server, je už od instalace systému dostupný. Stačí pouze přidat PHP a zmíněné Mysql. Navíc podle hlášky, nejde standardně xammp nainstalovat na 64bit systém, který nejspíš máš...
Poslal: qm
« kdy: Července 30, 2012, 19:20:39 »

Zdravim,

chcel by som rozbehat xampp, avsak dostavam hlasku
"XAMPP is currently only availably as 32 bit application. Please use a 32 bit compatibility library for your system."

(libSDL nepomohlo a ia32-libs neviem najst v mageia repozitaroch)

Ako dalej?