Poslal: Steve
« kdy: Června 25, 2012, 09:32:49 »Dík Peťoši za info. Objednáno. Doufám, že je Poky ještě má. A tímto dnes symbolicky i prakticky posílám Woknousy do věčných lovišť! 


Odkud jsi?
Koupil bych ji za Vaši cenu. Anebo... Můžete mi prosím poradit, kde bych ji sehnal? 
Super nápad, už mám vybráno........je čas nahradit nesmyslné nálepky jako Intel Core cosi a klíčenky s logem značky auta za něco pořádného 



Uz se tesim 
