Poslal: Peťoš
« kdy: Června 16, 2012, 13:23:15 »Firefox nikdy takovéto hlášení nepsal. Firefox navíc pro vstup a opuštění celoobrazovkového režimu používá klávesu F11.Vysledek: prekontroluj si pluginy a rozsireni FF.
Tady toto hlášení píše FlashPlayer plugin.


Jinak dnes po spuštění pc to už nedělá. Bylo to asi způsobené aktualizací Flashe ve firefoxu. Schválně sem teď spustil ty samé programy a taky nic...