Poslal: novas33
« kdy: Června 10, 2012, 15:55:27 »předpokládám, že máš už Mageiu 2, bo v patičce máš zatím pouze první verziDíky za odpověď je to přesně ten problém,nedá se nic dělat snad se to vyřeší aktualizacema.Zatím budu používat Thunderbird.
s tím heslem by se mělo jednat o bug přímo v kmailu (KDE4) napříč všemi distribucemi se stejnou verzí kmailu, viz. https://bugs.kde.org/show_bug.cgi?id=300933, nějaké řešení je v té odkazované bugzille - viz. poslední příspěvky
to ostatní bude zřejmě něco podobného, nepoužívám, nemůžu potvrdit, asi ti nezbude než čekat na aktualizaci, případně ještě důkladněji než já pohledat v bugzille a chybu nahlásit

