Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Kolik má průměrný člověk prstů na rukou? (slovem):
Po dnu přijde:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: z.pepa
« kdy: Května 27, 2012, 14:19:48 »

Bylo to ono, v defaultu jsme měl nastaveno Maxibass.
Moc děkuju.
Poslal: paur
« kdy: Května 27, 2012, 12:52:05 »

Pravděpodobně přebuzený výstup u nízkých frekvencí. Nemáš zapnuté v přehrávači nějaké zvýraznění basů, ekvalizér nebo něco podobného?
Poslal: z.pepa
« kdy: Května 27, 2012, 11:46:54 »

EDIT: jen doplňuji, že v Kaffein je vše OK.
Poslal: z.pepa
« kdy: Května 27, 2012, 11:39:10 »

Hezký den všem,

oproti MGA1 mi v MGA2 zvuk u některých mp3 (u filmů ne) zvuk chrastí, především ve chvíli, kdy jsou výrazné basy.

Zkoušel jsem s i bez PulseAudio a výsledek je stále stejný.

Neví někdo čím by to mohlo být? Chybí mi nějaký plugin?