Poslal: z.pepa
« kdy: Května 27, 2012, 11:39:10 »
Hezký den všem,
oproti MGA1 mi v MGA2 zvuk u některých mp3 (u filmů ne) zvuk chrastí, především ve chvíli, kdy jsou výrazné basy.
Zkoušel jsem s i bez PulseAudio a výsledek je stále stejný.
Neví někdo čím by to mohlo být? Chybí mi nějaký plugin?