Poslal: strublos
« kdy: Května 24, 2012, 08:20:44 »Do niceho jsem nevrtal 
Zda se mi ze to blbne od te doby co jsem nainstaloval xbmc, prestalo se to prihlasovat do xfce a i zmizela moznost to nastavit (viz. jiny dotaz) Nakonec jsem to vyresil reinstall, s tim ze mam /home na jine casti disku, ten zustal zachovan.

Kód: [Vybrat]
env | grep SHELL
SHELL=/bin/bash
# .bashrc
# User specific aliases and functions
# Source global definitions
if [ -f /etc/bashrc ]; then
. /etc/bashrc
fi
# .bash_profile
# Get the aliases and functions
if [ -f ~/.bashrc ]; then
. ~/.bashrc
fi
# User specific environment and startup programs
export PATH=$PATH:$HOME/bin
unset USERNAMEZda se mi ze to blbne od te doby co jsem nainstaloval xbmc, prestalo se to prihlasovat do xfce a i zmizela moznost to nastavit (viz. jiny dotaz) Nakonec jsem to vyresil reinstall, s tim ze mam /home na jine casti disku, ten zustal zachovan.

