Poslal: Peťoš
« kdy: Května 06, 2012, 21:57:27 »napis ten radek do souboru ~/.profile a nebo v ~/.config/automount prekopiruj jiz existujici .desktop soubor a jen jej uprav:
jmeno, vsechno uprav dle novych zkutecnosti a radek s EXEC smaz a nahrad:
jmeno, vsechno uprav dle novych zkutecnosti a radek s EXEC smaz a nahrad:
Kód: [Vybrat]
EXEC=curlftpfs -o user=login:heslo -- FTPserver /mount/point
