Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Kolik má průměrný člověk prstů na rukou? (slovem):
Po dnu přijde:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Peťoš
« kdy: Května 06, 2012, 21:57:27 »

napis ten radek do souboru ~/.profile a nebo v ~/.config/automount prekopiruj jiz existujici .desktop soubor a jen jej uprav:
jmeno, vsechno uprav dle novych zkutecnosti a radek s EXEC smaz a nahrad:
Kód: [Vybrat]
EXEC=curlftpfs -o user=login:heslo -- FTPserver /mount/point
Poslal: Fras
« kdy: Května 06, 2012, 18:10:03 »

Ahojte,

snažím se mít hned po přihlášení k dispozici ext. disk, který je připojen v routeru, který nabízí ftp. V konzoli, zadáním:
Kód: [Vybrat]
curlftpfs -o user=login:heslo -- FTPserver /mount/pointse připojím.
 Když mám tento příkaz v .bashrc, tak se disk připojí až po spuštění konzole.
Jak to pls udělat abych měl např. v dolphinu a pod. externí disk hned po ruce?
Pozn. Chtěl bych na nej pravidelně zálohovat.
Děkuji.