potvrzuju taky tento problém s flashem a grafickou kartou NVidia
pokud se chcete zbavit na serveru Youtube šmoulů, tak klikněte pravým myšítkem na okno s videem, vyberte položku Nastavení ... a na první záložce odklikněte volbu Zapnout hardwarovou akceleraci
No skoda ze na stolnim PC mam Mandrivu a NVIDIA, ti jeste aktualizaci Flasplayeru nemaji. Na notasu je ATIna s Mageiou a tam, jak jsem uz psal,je to v poho.
Tuším včera se stahovala aktualizace na flashplayer a dneska jsem si pustil video na youtube a všicky mají modrý xichty. Normální video v dragonu je v pohodě, takže to asi bude ten flash. Může to někdo potvrdit nebo vyvrátit?