Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Kolik má průměrný člověk prstů na rukou? (slovem):
Po dnu přijde:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Joelp
« kdy: Dubna 09, 2012, 17:42:36 »

Já zase netušil, že je flash někde v distribučních balíčcích :)
Používám stáhnutý z adobe.
Poslal: eda
« kdy: Dubna 05, 2012, 20:38:17 »

Jinak taky Nvidia.
Poslal: eda
« kdy: Dubna 05, 2012, 20:37:27 »

Díky, to mě nenapadlo.
Poslal: tomyp
« kdy: Dubna 05, 2012, 19:52:29 »

díkes, ani jsem netušil, že tam ty volby jsou. :o člověk se furt učí
Poslal: alda81
« kdy: Dubna 05, 2012, 17:54:33 »

potvrzuju taky tento problém s flashem a grafickou kartou NVidia

pokud se chcete zbavit na serveru Youtube šmoulů, tak klikněte pravým myšítkem na okno s videem, vyberte položku Nastavení ... a na první záložce odklikněte volbu Zapnout hardwarovou akceleraci

po znovunačtení stránky už vše pojede, tak jak má
Poslal: jamys601
« kdy: Dubna 04, 2012, 22:37:31 »

No skoda ze na stolnim PC mam Mandrivu a NVIDIA, ti jeste aktualizaci Flasplayeru nemaji. Na notasu je ATIna s Mageiou a tam, jak jsem uz psal,je to v poho.
Poslal: tomyp
« kdy: Dubna 04, 2012, 20:58:07 »

Tak jsem to zkusil na notasu a tam ok.To jsou záhady.

Počál grafika nvidia
notas grafika atina

že by tady byl zakopanej pes?
Poslal: jamys601
« kdy: Dubna 04, 2012, 20:36:53 »

Hmm, to je zajimavé, u mě O.K.
Poslal: eda
« kdy: Dubna 04, 2012, 20:28:09 »

Můžu potvrdit, tělová barva je do modra (jako šmoulové  :) ).
Poslal: tomyp
« kdy: Dubna 04, 2012, 19:50:06 »

Tuším včera se stahovala aktualizace na flashplayer a dneska jsem si pustil video na youtube a všicky mají modrý xichty. Normální video v dragonu je v pohodě, takže to asi bude ten flash. Může to někdo potvrdit nebo vyvrátit?