Poslal: starsi
« kdy: Března 01, 2012, 22:28:34 »lame už vidím v DrakRPM - nainštalované, ale urpmq lame nenašiel
Rekl bych, ze duvod, proc lame nema, je trochu jiny. V DrakRPM (te aplikaci pro spravu balicku) jsou nahore roletkova menu. Na obou nastav volbu Vse, ne "jen s GUI". Pak se lame objevi.

Asi bych doporučoval všechny zdroje odebrat a přidat je znovu.Rekl bych, ze duvod, proc lame nema, je trochu jiny. V DrakRPM (te aplikaci pro spravu balicku) jsou nahore roletkova menu. Na obou nastav volbu Vse, ne "jen s GUI". Pak se lame objevi.

Lenže pre Mandrivu som nikde lame nenašiel

musis nainstalovat lame.