Uživatelské aplikace > Kancelářské aplikace

[Vyřešeno]LibreOffice aktuální

(1/3) > >>

orca:
Příjemný den,
Poradí mi někdo jak elegantně a funkčně instalovat nejnovější LibreOffice z webu, když v repozitáři jsou stále starší verze?

Děkuji.

Ivko:
Kedysi som mal skript, ktorý to sťahoval, ale musel som ho pravidelne pri každom novom vydaní pravidelne upravovať. A keďže som lenivý, tak som spokojný s tým, čo ponúka repozitár.
Ak však veľmi túžiš mať aktuálny LibreOffice, tak si pravidelne kontroluj vydania a stále stiahni najnovšiu verziu v RPM balíčku, napr. odtiaľ: http://www.libreoffice.org/download/libreoffice-fresh/
Je ešte jedno riešenie - nepoužívať stabilnú verziu, ale CAULDRON (teda testovaciu), kde sú programy podstatne novšie ako v ostrej verzii. Len či budeš ochotný akceptovať prípadnú nestabilitu systému??? Je to na Tebe. Neviem, Ja si nemyslím, že mať až najnovšiu verziu LibreOffice mi stojí za to, aby som tŕpol, či mi systém pôjde či nie.
Ale každý je slobodný.

orca:
Děkuji,
Chci mít nejnovější stabilní verzi. Přeci jenom verze v repozitáři a ta co je k volnému stažení má rozptyl snad i několik let.

orca:
To tu vážně nikdo není kdo má aktuální LibreOffice a poradil by ?

Peťoš:
LibreOffice.org nabizi stazeni RPM, tak nevim, co v pripade, ze to tak moc chces, je za problem? Stahni to, nainstaluj a je to... Ale nikdo ti to nezaruci, ze to bude fungovat...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi