Uživatelské aplikace > Kancelářské aplikace

[Vyřešeno]LibreCAD - kótování

(1/2) > >>

fantomorous:
V librecadu mi nefunguje kótování na stolním PC s 64bitovou MGA4. Librecad je ve verzi 2.00.rc1 . Mám povolené pouze doporučené repozitáře. Stejnou verzi jsem instaloval do notebooku s 32bitovým systémem. Tam to funguje ok. Nevíte v jakém repu by mohla být jiná verze programu, či jak jinak napravit nefungující kótování? Funguje to někomu z vás korektně?
(kótovací čára nemá šipky a nepíšou se na ní čísla  :(  )

Díky


EDIT:[Vyřešeno]

Yullaw:
V programu nedělám, ale otestoval jsem v MGA4 64bit.


--- Kód: ---[root@localhost yullaw]# rpm -qa|grep librecad
librecad-data-2.0.0-0.rc1.2.mga4
librecad-2.0.0-0.rc1.2.mga4
librecad-plugins-2.0.0-0.rc1.2.mga4
librecad-doc-2.0.0-0.rc1.2.mga4
librecad-parts-2.0.0-0.rc1.2.mga4

--- Konec kódu ---

Kótování funguje. Snad obrázek stačí :)

Zkus:

* založit nového uživatele a testni u něj
* u sebe odstraň (zazálohuj/přejmenuj) soubor v ~/.config/LibreCAD/LibreCAD.conf

fantomorous:
Díky za radu.

--- Citace ---[root@MGA3_NTBlenovo tom]# rpm -qa|grep librecad
librecad-data-2.0.0-0.rc1.2.mga4
librecad-doc-2.0.0-0.rc1.2.mga4
librecad-parts-2.0.0-0.rc1.2.mga4
librecad-plugins-2.0.0-0.rc1.2.mga4
librecad-2.0.0-0.rc1.2.mga4
[root@MGA3_NTBlenovo tom]#

--- Konce citace ---

Po založení nového uživatele fce dobrá. Bohužel po změně jazyka prostředí opět nekótuje. Po změně jazyka zpět nefunguje stále. Smazání konfiguračního souboru smaže uživ. nastavení, nekótuje však dál. Stejně se to chová i na notebooku. Nejdříve funguje, po chvíli se to porouchá. Skusil jsem program na manželčině služebním  notebooku s win8, tam vše v poho. Bohužel nemám čas se tím zabývat hlouběji.Možná by pomohla jiná verze programu.  Na netu jsem podobný problém nenašel.   

fantomorous:
Přátelé, zdá se že to bylo celý moje blbost. Měl jsem špatně nastavené rozsahy. Tohle vlákno by zasloužilo smazat, aby nebylo k dohledání jakej jsem trouba  :)  Omlouvám se... a děkuju

EDIT:[Vyřešeno]

Yullaw:

--- Citace: fantomorous  Květen 30, 2014, 13:11:25 ---... Měl jsem špatně nastavené rozsahy. ...

--- Konce citace ---

Můžeš popsat přesněji? Kde (cesta)? Obrázek?

Už jsem pátral po novější verzi a chystal se na kompilaci. Naštěstí jsi na to přišel :) Téma smazané nebude, bude se hodit v budoucnu ;)

Téma označuji za vyřešené. Díky za pozitivní odpověď s řešením.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi