Uživatelské aplikace > Kancelářské aplikace

máte někdo skušenost s instalací Software602 Form Filler ?

<< < (2/2)

vichv:
Děkuji zkusím :-)

vichv:
Tak před pár lety vyvinuli vlastní aplikaci, která se jmenuje ZFO Editor (https://labs.nic.cz/page/768/zfo-editor/), ale již ji nadále nepodporují a nelze zaručit 100% spolehlivost. Další možnost je 602 Form Filler, který lze nainstalovat i pod Linux (bohužel na pozadí běží přes wine a není příliš dobře integrovaný do prostředí) a měl by mít lepší kompatibilitu, protože pochází přímo od autorů formátu ZFO.

Yullaw:

--- Citace: vichv  Leden 22, 2013, 19:09:14 ---potřeboval bych naistalovat tento prográmek a nedaří se mito, poradí mi někdo prosím?

--- Konce citace ---


* Mageia 1 - program by se mohl nainstalovat bez nějakých problémů, protože požadovaný soubor
libaudiofile.so.0 existuje v balíčku libaudiofile0-0.2.7-3.mga1.i586.rpm v repozitáři Mageia Core.
* Mageia 2 - v repozitářích Mageii 2 již požadovaný soubor libaudiofile.so.0 čili balíček chybí. Kontaktoval jsem vývojáře Software602, zda by bylo možné vytvořit balíček Software602_Form_Filler.rpm pro Mageiu 2. Odpověď byla taková, že bohužel zatím není v plánu přebalit balíčky pro novější verze OS Linuxu. Ale bylo doporučeno, aby se program nainstaloval s použitím --nodeps. Ok, program jsem nainstaloval takto:
--- Kód: ---urpmi --allow-nodeps Software602_Form_Filler.rpm
--- Konec kódu ---

Takže stáhni Software602_Form_Filler.rpm, v konzoli přejdi do složky, kam jsi to stáhl a za použití stejného příkazu nainstaluj program.

Pak již pod uživatelem se spustí příkazem:

--- Kód: ---filler.sh
--- Konec kódu ---

a nebo také ho najdeš v K-Menu → Kancelář → Více → Software602 Form Filler

Program vyzkoušej, napiš funkčnost...

vichv:
velmi,ale velmi děkuji za návod :-)
mohu jen potvrdit, že takto nainstalováno funguje. Pro ty, kteří by chtěli Software602 Form Filler zkoušet spustit přes .wine - nefunguje!
Jedině viz popis víše FUNGUJE :-)
znovu děkuji za návod, perfektně funguje :-)
děkuji

Vítek5:
Pro instalaci ve Fedoře >18 je třeba ignorovat závislosti pomocí příkazu RPM


--- Kód: ---rpm -i --nodeps Software602_Form_Filler.rpm
--- Konec kódu ---

v YUMu se mi nepodařilo dostat se přes závislost na libaudiofile.so.0

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi