Autor Téma: Nefunkční Minitube  (Přečteno 5241 krát)

Steve

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 94
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Nefunkční Minitube
« kdy: Listopad 02, 2012, 09:49:38 »
Zdravím Vás přátelé,
řádně a bezproblémově z rpm nainstaluji Minitube, ten normálně vyhledává videa, nelze je však přehrát, ani stáhnout - v okně download to vždy vypíše chybové hlášení, nechápu příčinu. Dříve Minitube fungoval naprosto perfektně. Má někdo z Vás stejnou zkušenost? Prosím o radu.
OS: MAGEIA-4 / 32 bit, KDE4
HW: NTB ASUS EEE PC 1002 HA, CPU Intel-Atom 1,6 GHz, RAM 1 GB

Peťoš

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 918
  • Karma: +17/-2
    • Zobrazit profil
    • Peťošův blog
Do it or do not. There is no "try".
Nutné čtení pro všehny! Jak se ptát na fóru: http://wiki.mageia.cz/wiki:jak_se_ptat_na_foru

Steve

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 94
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Nefunkční Minitube
« Odpověď #2 kdy: Listopad 02, 2012, 10:50:26 »
Omlouvám se, na Googlu jsem našel informaci, že „YouTube oznámilo, že po 3 letech (bezplatného) nahrávání videí miliony uživatelů, celý server končí“ a že „většina současných downloaderů na internetu je v současné době paralyzována a není zřejmé, jestli ještě někdy v budoucnu budou fungovat“. Jasné, srozumitelné a vše vysvětující, Minitube je v tom nevině. Děkuji.
OS: MAGEIA-4 / 32 bit, KDE4
HW: NTB ASUS EEE PC 1002 HA, CPU Intel-Atom 1,6 GHz, RAM 1 GB

Peťoš

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 918
  • Karma: +17/-2
    • Zobrazit profil
    • Peťošův blog
Re:Nefunkční Minitube
« Odpověď #3 kdy: Listopad 02, 2012, 12:31:54 »
No, na YT nic takoveho neni a sam jsem to nasel jen na jednom miste - nejakem blogu.
Videl bych to na starou verzi programu. Ale protoze jsi nic nenapsal... Bohuzel.
Do it or do not. There is no "try".
Nutné čtení pro všehny! Jak se ptát na fóru: http://wiki.mageia.cz/wiki:jak_se_ptat_na_foru

Steve

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 94
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Nefunkční Minitube
« Odpověď #4 kdy: Listopad 02, 2012, 13:56:12 »
Díky, že by přece jen svitla naděje? Teď jsem tedy znovu nainstaloval Minitube (před tím jsem zaktualizoval zdroje - mám povolené všechny co doporučujete na wiki), čili myslím, že by se nemělo jednat o zastaralou verzi, v repozitáři je stejně jen jedna. Na YT jsem zaregistrován. Při pokusu stáhnout jakékoliv video z YT je výsledek stále stejný - viz. obr. Domnívám se tedy, že všechna videa zablokovali pro download a tuto službu zpoplatní, nebo už tak učinili, nevím. Také jsem pročetl stránky YT, ale rovněž jsem o tom zmínku nenašel a o to více je mi to záhadnější.
OS: MAGEIA-4 / 32 bit, KDE4
HW: NTB ASUS EEE PC 1002 HA, CPU Intel-Atom 1,6 GHz, RAM 1 GB

Peťoš

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 918
  • Karma: +17/-2
    • Zobrazit profil
    • Peťošův blog
Re:Nefunkční Minitube
« Odpověď #5 kdy: Listopad 02, 2012, 14:02:18 »
pro priste: ale jaka to je verze? cislo? Ne vsichni maji MGA2, a ne vsichni maji chut to hledat po FTP serverech. Fakt si precti ten odkaz na wiki ;) a hlavne KOMPLETNE cely. Vcetne vet o terminalu ;)


Kazdopadne mrkni na muj repozitar. Je tam nejnovejsi verze minitube a ta funguje - ted jsem to testoval.
Do it or do not. There is no "try".
Nutné čtení pro všehny! Jak se ptát na fóru: http://wiki.mageia.cz/wiki:jak_se_ptat_na_foru

Steve

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 94
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Nefunkční Minitube
« Odpověď #6 kdy: Listopad 02, 2012, 14:43:36 »
VYŘEŠENO. Byla to opravdu moje chyba, moc se omlouvám (opomenul jsem uvést velmi důležité detaily). Měl jsem tam nainstalovanou starou verzi 1.7.1 a zapomněl jsem si přidat Tvůj repozitář, v kterém je verze 1.9. Po jejím nainstalování Minitube už funguje jak má  :). Mnohokrát děkuji za pomoc a slibuji, že příště problém popíšu kompletně.
OS: MAGEIA-4 / 32 bit, KDE4
HW: NTB ASUS EEE PC 1002 HA, CPU Intel-Atom 1,6 GHz, RAM 1 GB

Peťoš

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 918
  • Karma: +17/-2
    • Zobrazit profil
    • Peťošův blog
Re:Nefunkční Minitube
« Odpověď #7 kdy: Listopad 02, 2012, 14:45:09 »
:)
udelal jsem to az ted. Ale jsem moc rad, ze jsem pomohl :)
Do it or do not. There is no "try".
Nutné čtení pro všehny! Jak se ptát na fóru: http://wiki.mageia.cz/wiki:jak_se_ptat_na_foru