Uživatelské aplikace > Software - ostatní

Chyba Midnihgt Commanderu ? Lze naistalovat konkrétní SW z předchozí verze OS ?

<< < (2/3) > >>

JTS:
Díky, smazal jsem je, ale ta myš pořád nefunguje. Taky jsem přidal to lomítko před home, příkaz se provede, ale žádný efekt pro tu myš. Jak se mám bez ní dostat do horního menu ? ....Soubor, Příkaz, Nastavení .... ALT + S mi nefunguje

Joelp:

--- Citace: JTS  Říjen 02, 2019, 18:25:05 ---Jak se mám bez ní dostat do horního menu ? ....Soubor, Příkaz, Nastavení .... ALT + S mi nefunguje

--- Konce citace ---

F9

JTS:
Díky F9 funguje. Znovu jsem vyzkoušel čistou instalaci do Virtualboxu. Problém s Midnight Commander zůstává. Nechápu, jak to, že ostatním to funguje. Já jen neinstaluju Plasmu ale LXDE, že by chyba byla někde tady ?

Nevím, zůstávám zatím u Mageia 6 ....

Joelp:
Souvislost to mít může. Předpokládám, že v LXDE jsou jiné systémové proměnné. Zkusil bych jidé DE. LXDE je prakticky mrtvé. Zkus LXQt. Případně aktuální Plasma je rychlá i na starém HW. Sám ji používám na starém Lenovo T400.

JTS:
Díky, opravdu v Plasma to funguje, právě jdu testovat LXQt. Nicméně děsí mě, že po čisté instalaci MGA7 a aktualizaci se to kouslo na kernel panic ! Musel jsem zavést z předchozího jádra.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi