Nastavení systému a serverových služeb > Instalace distribuce Mageia

Nelze spustit po instalaci

<< < (2/4) > >>

fantomorous:
Nevim jak zadat při  spuštění parametr xforcevesa. Navíc má NtB grafiku Radeon HD6320 a  jak jsem čet na zahraničních  fórech, tak tam lidi taky měly problémy.

Peťoš:

--- Citace: fantomorous  Leden 06, 2012, 11:29:24 ---Nevim jak zadat při  spuštění parametr xforcevesa.

--- Konce citace ---
V nabidce GRUBu u jadra zvol F3 a potom to dopis na konec radku.


--- Citace: fantomorous  Leden 06, 2012, 11:29:24 ---Navíc má NtB grafiku Radeon HD6320 a  jak jsem čet na zahraničních  fórech, tak tam lidi taky měly problémy.

--- Konce citace ---
To by mohl byt problem. Zkus ten postup, co jsem uvadel (pro ATI to plati stejne). Pokud nepomuze, tak hold budes bez akcelerace :/ -- napis, a zprovoznime to bez ni.

dom:
Při zprovoznění grafiky jsem neměl Peťošův repozitář přidaný, tak možná to byl důvod. Jinak mi nikdy z repozitářů žádný driver nešel. Vyjímka byla, když jsem zkoušel nainstalovat Mageia 2. Tam to fungovalo ihned a po aktualizaci se rozběhly i efekty bez jakéhokoliv nastavování. To jsem ještě nezažil. Bohužel se mi vyskytly jiné potíže, takže jsem se vrátil k MGA 1 - zatím.
Tvůj NTB jsem nestudoval, jen jsem viděl v tvém profilu NVidia, tak jsem myslel, že to platí.

fantomorous:
Tak se mi povedlo nabootovat s vesa ovaldačem. Pak jsem nainstaloval ATI driver který to nabídlo. Všechno funguje skvěle, dokonce i akcelerace, jen se v pravém dolním rohu objevilo Unsupported hardware. Je to poloprůhledný obdelníček. Nevim proč to tam je, když jede ovladač fglrx dobře. Na fórech jsem kloudnou radu nenašel.

alda81:

--- Citace: fantomorous  Leden 06, 2012, 13:19:44 --- jen se v pravém dolním rohu objevilo Unsupported hardware. Je to poloprůhledný obdelníček.

--- Konce citace ---
tato značka se objevuje o ovladačů, které ještě oficiálně nepodporují grafickou kartu, zmizí to s novější verzí ovladačů (za předpokladu, že v nich bude ofic. podpora), pokud popátráš na webu ATI/AMD tak by ses to měl ostatně dozvědět - viděl jsem to asi před rokem na pc od kolegy

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi