Nastavení systému a serverových služeb > Instalace distribuce Mageia

Nelze spustit po instalaci

<< < (3/4) > >>

fantomorous:
Takže nezbývá než čekat až bude k mání novější ovladač? Taková nepříjemnost  >:(

alda81:
můžeš zkusit pohledat v testing repozitářích jestli se tam nepovaluje novější kernel na který budou navázány i balíčky s novějšími ovladači, případně zkusit stáhnout a nainstalovat ovladač přímo ze stránek ATI/AMD ...

fantomorous:
Do testing repozitářů raději nepudu, obávám se že bych nadělal víc škody než užitku. Na stránce AMD bohužel ovaldače pro tento počítač nejsou, tam jsem začínal...Nejde mi do hlavy proč tam někdo takovou hlášku vložil, když to vlastně ani neni pravda  ???

alda81:

--- Citace: fantomorous  Leden 06, 2012, 14:35:41 ---
Na stránce AMD bohužel ovaldače pro tento počítač nejsou, tam jsem začínal...

--- Konce citace ---
no do ATI nedělám, ale přes jejich průvodce jsem se proklikal k těmto ovladačům, které by měly být pro tu tvou kartu http://support.amd.com/us/gpudownload/linux/Pages/radeon_linux.aspx
to je Catalyst ve verzi 11.11, ty máš nejspíš nainstalovanou verzi z repo ve verzi 11.8

fantomorous:
sorry, to mi halva nebere. Na stránce AMD jsem hledal dle typu GK, a tato (HD6320) tam neni. Pak taky nevim jak použít ten soubor run a navíc se mi dle jména zdá že je pro 64b verzi systému. ati-driver-installer-11-12-x86.x86_64.run
vim že nic nevim  :-[

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi