Hardware > Tiskárny a skenery

[Vyřešeno]HP 3525 neskenuje.

(1/3) > >>

Rutoslav:
Zdravím,
MG4, 64bit, KDE.

používám sw HPLIP, kde nebyl jediný problém až doposud, kdy ze dne na den, bez jakohokoli přičinění nelze scanovat. Prostě kliknu na scan, dřívě naběhla tabulka, dnes kliknu a neděje se ale vůbec nic, jako bych ani neklinul. Přítom normálně tiskne, s tiskárnou komunikuje, ale neskenuje.
Nějaké nápady? zkoušel jsem odinstalovat a znova instalovat, ale nepomohlo to, zkoušel jsem i odebrat tiskárnu, ale to nějak nejde, stále tam je a stále funguje. Scanovat potřebuju vcelku nutně a tohle je na nervy!

Děkuji ;-)

EDIT:[Vyřešeno]

RNA:
Zkuste pustit xsane z terminálu, jestli vyplivne nějaké chybové hlášky...?

Pavel Vybíral:
Ahoj. Sice ti asi moc neporadím, co se týče softwarovýho problému, ale napadá mě...Nemáš na té tiskárně přímo tlačítko nebo možnost vybrat, že chceš skenovat? Například já mám na tiskárně přímo tlačítko, který když stisknu, tak se začne skenovat a po dokončení mi to otevře správce souborů s naskenovaným souborem. Nejde to u tebe taky?

Rutoslav:
Zdravím,
takže přes ten HPLIP to nejde stále, nicméně přes aplikaci "jednoduché scanování" to jede bez problémů. Co se týče toho přímého tlačitka na tiskárně tak ano, mám ho tam, ale když stisknu, tak se objeví, jestli chci scanovat do pc a potom pouze počítač ženy, která má Widle, takže tak...

Yullaw:
Neodpověděl jsi na otázku od RNA:

--- Citace: RNA  Únor 03, 2015, 11:07:43 ---Zkuste pustit xsane z terminálu, jestli vyplivne nějaké chybové hlášky...?

--- Konce citace ---

Co také vypíše příkaz?:

--- Kód: ---$ hp-doctor
$ hp-scan
--- Konec kódu ---

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi