Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Rado

Stran: [1]
1
Grafická prostředí / Re:Mageia 6 KDE Plasma, nastavení ploch
« kdy: Srpen 09, 2017, 19:25:34 »
Takže, virtuální plochy zdecimovány na jednu, vyhozen přepínač ploch a nahrazen prohlížečem aktivit. Aktivit vytvořeno 6, místo původních šesti ploch. Funkcionalita v podstatě stejná jako před povýšením. Stále ale nechápu k čemu to bylo, když v podstatě je výsledek jen přesunutí funkcí z VP na aktivity. Tudíž by stačilo jen přejmenovat virtuální plochy na aktivity. Dík všem za projevenou snahu a porozumění   ;-)
Tím se dá považovat záležitost za vyřízenou.

2
Grafická prostředí / Re:Mageia 6 KDE Plasma, nastavení ploch
« kdy: Srpen 07, 2017, 21:48:53 »
Chápu, že někom může vyhovovat čistý strohý pracovní prostředí.No, já nejsem ajťák a čistě pracovně na compu něco dělám málokdy...používám ho spíš jako multimediální centrum....internet,hudba,film, občas si něco zahrát a v pohodě takhle funguju už od dob Mandrake s KDE 3 s opravdu vyjímečným použitím terminálu. Na jedný ploše jsem měl jen různé widgety,některé plochy prázdné (třeba pro prohlížeč a jiné s pohledem na složku pro takovej ten bordel na ploše... Mandrake a nástupci si vždy zakládali na uživatelské přívětivosti, stejně tak KDE. Kde to dneska sakra jsme, když ani nejde jednoduše dát na každou plochu jinou tapetu? A u widgetů by stačila možnost vynutit zobrazení na určité ploše stejně jakou aplikací.

3
Grafická prostředí / Re:Mageia 6 KDE Plasma, nastavení ploch
« kdy: Červenec 31, 2017, 21:25:17 »
ani s aktivitama to není zdaleka ono a už vůbec ne "user friendly"

4
Grafická prostředí / Re:Mageia 6 KDE Plasma, nastavení ploch
« kdy: Červenec 30, 2017, 22:23:47 »
Rychlost nevím, ale jinak je Plasma 5 poněkud chudčí... S těma plochama je to sakra velký krok zpět, to už kdysi v mandrake šlo s tím dělat víc :-(

5
Grafická prostředí / Mageia 6 KDE Plasma, nastavení ploch
« kdy: Červenec 30, 2017, 14:14:18 »
Zdravím, ví někdo zda a jak jde v Plasmě 5.8 zprovoznit nastavení pro každou plochu zvlášť jako ve čtyřce? (pro každou jiné widgety, tapetu... ) Mít všechny stejný mě štve :-)

Stran: [1]